alt

Cały film Nimfomanka: Część 2 Online - Bez rejestracji - Gdzie obejrzeć?

rating6.8
2 782
Ocen
calendar2013
time2h 04m
W zimowy wieczór stary kawaler Seligman znajduje na wpół przytomną, pobitą Joe. Przyprowadza dziewczynę do swojego mieszkania, ogląda jej rany i próbuje zrozumieć co takiego mogło się wydarzyć, że ta kobieta jest teraz w tak złym stanie. Mężczyzna uważnie wysłuchuje historii, jakie Joe zaczyna mu opowiadać. Historii obfitujących w wiele fascynujących momentów z jej życia, bogatych w dziwne, intrygujące zdarzenia.

Aktorzy

Actor Willem Dafoe

Willem Dafoe

Actor Mia Goth

Mia Goth

Actor Shia LaBeouf

Shia LaBeouf

Actor Stellan Skarsgård

Stellan Skarsgård

Actor Uma Thurman

Uma Thurman

Actor Charlotte Gainsbourg

Charlotte Gainsbourg

Actor Christian Slater

Christian Slater

Actor Jamie Bell

Jamie Bell

Oficjalny zwiastun

Obejrzyj także

Cały film Nimfomanka: Część 2 online z lektorem pl Za darmo

Jesteś fanem kina artystycznego i poszukujesz intrygujących, kontrowersyjnych tytułów? Koniecznie musisz obejrzeć Cały film Nimfomanka: Część 2 online z lektorem pl Za darmo! Ta druga część skandynawskiego dramatu erotycznego od legendarnego reżysera Larsa von Triera z pewnością dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń. Chociaż kontrowersyjna i odważna, ta produkcja to majstersztyk filmowy, który poruszy Twoją wyobraźnię i zmusi do refleksji.

Dostępna na movieflix.pl Nimfomanka: Część 2 z lektorem lub napisami po polsku pozwala na pełne zanurzenie się w tę wyjątkową historię. Serwis ten oferuje szeroki wybór podobnych, ambitnych tytułów w wysokiej jakości. Bez problemów możesz więc obejrzeć Cały film Nimfomanka: Część 2 online Za darmo, ciesząc się wyjątkowym seansem na dużym ekranie.

Jeżeli jeszcze nie miałeś okazji zapoznać się z tą świetną produkcją, koniecznie nadróbże zaległości! Nimfomanka: Część 2 z lektorem pl na movieflix.pl czeka właśnie na Ciebie. Zadbaliśmy o to, abyś mógł obejrzeć ją w najwyższej jakości obrazu oraz z dobrze zsynchronizowanymi napisami. Nie trać więc czasu i daj się porwać tej niezwykłej historii!

Oczywiście zawsze możesz sięgnąć po część pierwszą i obejrzeć całość tego dwuczęściowego dzieła. Nimfomanka: Część 2 Za darmo na movieflix.pl zapewni Ci totalną swobodę wyboru. Jedyny wymagany składnik to otwartość na kontrowersyjne, męczące tematy i sceny. Jeżeli jesteś gotowy doświadczyć czegoś naprawdę wyjątkowego, rozpocznij seans już teraz!

 • Ambitne, kontrowersyjne kino wymaga odpowiedniej platformy. Właśnie dlatego na movieflix.pl możesz obejrzeć Cały film Nimfomanka: Część 2 online z lektorem pl Za darmo.
 • Serwis ten zapewnia dostęp do najwyższej jakości wideo, możliwość wyboru polskiego lektora i napisów.
 • Bez problemów obejrzysz więc Nimfomankę: Część 2 z lektorem, napisami lub w oryginalnej wersji językowej.
 • Skorzystaj z szansy na niezapomnianą przygodę filmową już teraz. Nimfomanka: Część 2 Za darmo czeka na Ciebie!

Nimfomanka: Część 2

Nimfomanka: Część 2 - Fabuła i najważniejsze wydarzenia

Nimfomanka: Część 2 to kontynuacja skandalizującej, ale też bardzo głębokiej opowieści o losach kobiety zmagającej się z namiętną, niszczącą obsesją na punkcie seksu. W tej części poznajemy dalsze losy Joe, głównej bohaterki filmu, odkrywając jak jej życie zmienia się wraz z rozwojem uzależnienia. Reżyser Lars von Trier nie bawi się w metafory - jawnie i bez osłonek pokazuje mroczną stronę ludzkiej natury.

Tym razem widzimy, jak Nimfomanka: Część 2 eksponuje dramatyczne dla Joe konsekwencje jej zachowania. Kobieta ta traci wszystko, co wcześniej doprowadziło ją do życiowego sukcesu. Mąż zostawia ją przez jej niewierność, kariera wywraca się do góry nogami, a kolejne związki z mężczyznami okazują się dla niej druzgocące. Von Trier bez pardonu ukazuje jednak, że to Joe jest kowalem własnego losu.

W tej części Nimfomanki: Część 2 online na jaw wychodzą także najgłębsze pragnienia głównej bohaterki. Okazuje się, że to co kieruje nią do coraz to nowych przygód seksualnych, to nie tylko żądza. W charakterystycznym dla siebie stylu reżyser nieustraszenie eksploruje zakamarki najczarniejszych ludzkich pragnień, pokazując siłę destrukcyjnej natury naszych popędów.

Nimfomanka: Część 2 z napisami po polsku na movieflix.pl dostarczy Ci pełni mocnych wrażeń. Poznając dalsze losy upodlonej, ale też uwięzionej przez swoje żądze Joe, przeżyjesz wiele wzruszeń i chwil grozy. Ten rozdział historii tej kobiety to z pewnością nie lekka rozrywka, a dzieło sztuki filmowej, które na długo pozostanie w Twojej pamięci.

Najważniejsze wydarzenia w Nimfomance: Część 2

 • Joe traci wszystko - męża, karierę, godność - przez swoją obsesję na punkcie seksu.
 • Wdaje się w coraz bardziej niepokojące i niebezpieczne przygody seksualne, które odsłaniają jej najgłębsze, niewytłumaczalne pragnienia.
 • Wybucha wojna między nią a mężem, kończy się rozwód. Joe wpada w spiralę autodestrukcji.
 • Namiętności Joe prowadzą ją do sytuacji skrajnie niebezpiecznych, zagrażających nawet życiu.
 • Mimo dotkliwych konsekwencji swojego zachowania, Joe wydaje się być więźniem własnych pragnień i nie może się im oprzeć.

Nimfomanka: Część 2 - Obsada i główni aktorzy

W tej drugiej części skandynawskiego hitu Nimfomanka: Część 2 po polsku na ekranie ponownie zobaczymy gwiazdorską obsadę. Główną rolę nieokiełznanej Joe gra niezrównana Charlotte Gainsbourg, która nie boi się nawet najbardziej kontrowersyjnych i wyuzdanych scen. To właśnie ta znakomita aktorka w najpełniejszy sposób ukazuje cały tragizm i bezsilność uzależnionej od seksu kobiety.

U jej boku występuje także Stellan Skarsgård jako mąż Joe, Shia LaBeouf jako bezwzględny Jeremiasz, a także gwiazda muzyki Mia Goth. Nie można zapomnieć o samym von Trierze, który po raz kolejny daje popis swego geniuszu. Ten kontrowersyjny artysta nie boi się prowokacji, przez co Nimfomanka: Część 2 to film skrajnie bezkompromisowy, a jednocześnie pełny alegorii i niepokojących symboli.

Powoli odkrywając przeszłość Joe, we wstrząsający sposób poznajemy konsekwencje jej obsesji. Charlotte Gainsbourg nie szczędzi widzom scen mocnych i wulgarnych, ale to właśnie one w największym stopniu budują obraz tej zniszczonej przez żądze kobiety. Dzięki tej odważnej roli Nimfomanka: Część 2 online to nie tylko prowokacja, ale przede wszystkim wielkie dzieło sztuki filmowej o ludzkiej naturze.

Oczywiście nie można zapomnieć także o towarzyszących Gainsbourg znakomitych aktorach. Stellan Skarsgård w roli jej byłego męża stanowi doskonałe przeciwwagę, ukazując dramat osoby, której życie niszczy nałóg drugiej osoby. Z kolei Shia LaBeouf i Mia Goth wcielają się w równie skomplikowane i niepokojące role, zadziwiając swoją determinacją i umiejętnościami aktorskimi. Nimfomanka: Część 2 z lektorem pl to bez wątpienia wydarzenie, którego żaden miłośnik ambitnego kina nie powinien przegapić.

Nimfomanka: Część 2 z napisami po polsku Gdzie obejrzeć?

Zapewne wiele osób zastanawia się - Nimfomanka: Część 2 Gdzie obejrzeć? Przyznam, że znalezienie możliwości legalnego obejrzenia tego skandalizującego, ale i niezwykle ważnego filmu nie jest proste. Wiele platform obawia się zawartych w nim kontrowersji i odważa się na tak bezkompromisowe produkcje filmowe. Na szczęście jest serwis, na którym możesz zobaczyć Nimfomankę: Część 2 z napisami po polsku - movieflix.pl!

To właśnie na tej platformie VOD udostępniliśmy to niezwykłe dzieło sztuki filmowej! Na movieflix.pl możesz obejrzeć Cały film Nimfomanka: Część 2 z lektorem pl Za darmo bez wychodzenia z domu. Ciesz się wysoką jakością obrazu i możliwością wyboru wersji z lektorem lub napisami po polsku.

Zapomnij o problemach z dostępnością czy płatnymi seansami. Nimfomanka: Część 2 Za darmo czeka właśnie na Ciebie na movieflix.pl! Wystarczy, że zalogujesz się na naszej platformie, a już niebawem poznasz dalsze losy skomplikowanej, ale i bardzo inspirującej artystycznie Joe. Ten skandynawski erotyczny dramat to obowiązkowa pozycja dla każdego miłośnika kina z wyższej półki.

Chcesz się przekonać, dlaczego Nimfomanka: Część 2 to tak głośna i ceniona przez krytyków produkcja? Nic nie stoi na przeszkodzie! Już teraz możesz ją obejrzeć na największej legalnej platformie filmowej w Polsce. Zasmakuj ponownie w tej nietuzinkowej historii lub poznaj ją po raz pierwszy. Nimfomanka: Część 2 online na movieflix.pl czeka właśnie na Ciebie!

Nimfomanka: Część 2

Nimfomanka: Część 2 2013 - Recenzje i opinie widzów

Każda wybitna, ale także kontrowersyjna produkcja filmowa dzieli widzów na zażartych zwolenników i zdecydowanych przeciwników. Nie inaczej jest w przypadku Nimfomanki: Część 2, która po premierze wzbudziła prawdziwą burzę opinii. Jedni zachwalali ten film jako błyskotliwą, odważną analizę natury ludzkiej, inni potępiali go za wulgarność i przesadny naturalizm. Niezależnie od stanowiska, jedno jest pewne - Nimfomanka: Część 2 2013 to film, o którym dyskutowano i do dziś się dyskutuje.

Przeciwnicy Nimfomanki: Część 2 po polsku określali ją jako "pornografię" pozbawioną jakiejkolwiek wartości artystycznej. Krytycy zarzucali jej przesadną obsceniczność, dosłowność i perwersję, które ich zdaniem przekraczały granice dobrego smaku. Spora część widzów była po prostu zniesmaczona tak bezpardonowym ukazaniem rozmaitych form seksu i ludzkiej natury.

Wielu innych doceniało jednak odwagę i bezkompromisowość, z jaką Lars von Trier stworzył tę część Nimfomanki: Część 2 online. Recenzenci chwalili wstrząsający, ale i pełen symbolizmu obraz samozniszczenia głównej bohaterki. Chwalono także niezwykłą grę aktorską Charlotte Gainsbourg i zapadających w pamięć pozostałych członków obsady. Ich zdaniem Nimfomanka: Część 2 z lektorem pl to przełomowe, ważne dzieło będące doskonałym przykładem sztuki filmowej dla odważnych.

Mimo upływu lat, ta produkcja wciąż wzbudza silne emocje i znajduje nowych widzów. Jedni ją potępiają, drudzy uważają za majstersztyk. Niezależnie od stanowiska, jedno jest pewne - Nimfomanka: Część 2 to film kultowy, którego nie można zignorować. Jeśli jesteś prawdziwym miłośnikiem ambitnego i kontrowersyjnego kina, musisz go po prostu obejrzeć!

Nimfomanka: Część 2 Część 1 po polsku online cały film

Jeżeli Nimfomanka: Część 2 wzbudziła w Tobie apetyt na pełną, dwuczęściową opowieść o losach kobiety zmagającej się z obsesją seksualną, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Na platformie movieflix.pl możesz obejrzeć nie tylko jej kontynuację, ale również oczywiście Cały film Nimfomanka: Część 1 po polsku online.

Ta pierwsza część tej skandalizującej, ale i niezwykle głębokiej historii wprowadza nas w świat młodej Joe. Poznajemy tam jej historię - od najwcześniejszych pragnień po pierwsze fascynacje i doświadczenia seksualne. Von Trier znany ze swego bezkompromisowego stylu nie oszczędza tu widzów. Nimfomanka: Część 1 z lektorem pl bywa wręcz szokująca w swej dosłowności, ale jednocześnie zatrzymuje spojrzeniem na ludzkiej naturze.

Jeśli chcesz w pełni zrozumieć całą historię Nimfomanki: Część 2, obejrzenie pierwszej części jest wręcz niezbędne. Dopiero wówczas będziesz mógł lepiej wczuć się w tragizm sytuacji Joe i zrozumiesz przyczyny jej autodestrukcyjnego zachowania. Nimfomanka: Część 1 online na movieflix.pl jest dostępna w tej samej, wysokiej jakości co kontynuacja. Możesz więc bez problemu zapoznać się z początkiem tej pięknej, ale i wstrząsającej opowieści.

Cały film Nimfomanka: Część 1 z napisami po polsku to także świetna okazja, by jeszcze raz podziwiać geniusz Larsa von Triera i jego obsady. Wiele ze scen, które zobaczymy w tej pierwszej odsłonie przeszło już do historii kina. Począwszy od legendarnego otwarcia filmu, a na bardziej dosłownych scenach skończywszy - to prawdziwy majstersztyk sztuki i reżyserii.

Nie przegap więc okazji, by poznać całą historię Nimfomanki od samego początku! Cały film Nimfomanka: Część 1 po polsku Za darmo czeka na Ciebie na movieflix.pl. Zanurz się w świecie pragnień i uzależnień młodej dziewczyny i przygotuj się na podziw dla kunszu filmowych twórców. To po prostu klasyk skandynawskiego kina, który każdy miłośnik dobrego filmu powinien zobaczyć.

Podsumowanie - Nimfomanka: Część 2, kontrowersyjny hit od Larsa von Triera

Jesteś fanem ambitnego, śmiałego kina, które nie boi się prowokacji i porusza kontrowersyjne tematy? W takim razie Cały film Nimfomanka: Część 2 online z lektorem pl Za darmo na platformie movieflix.pl to pozycja obowiązkowa! Ta druga odsłona głośnego dzieła Larsa von Triera w pełni odkrywa nam dalsze losy zmagającej się z obsesją seksualną Joe. Nimfomanka: Część 2 z napisami po polsku to nie tylko odważne sceny, ale także wstrząsający obraz autodestrukcji i sił kierujących ludzką naturą. Koniecznie poznaj kontynuację tej historii i dołącz do grona widzów, którzy zachwycają się tym wybitnym dziełem. Nimfomanka: Część 2 po polsku czeka na Ciebie właśnie na movieflix.pl!

10 Podobnych Filmów:

 1. Strefa interesów
 2. PERFECT DAYS
 3. Wszystkie imiona Boga
 4. Jezus
 5. Nigdzie
 6. W głowie się nie mieści
 7. Bagażnik – uwięziona
 8. After 5. Na zawsze
 9. Gran Turismo
 10. Ben Hur
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 2782
Udostępnij serial
Karol Szymański

Karol Szymański

Witajcie, kinematograficzne dusze! Jestem Karol, kierujący tym niezwykłym portalem, gdzie każda strona jest pełna magii filmowej opowieści. Moje serce bije rytmem projekcji, a moja wyobraźnia płynie w rytmie świateł kina. Jako założyciel, kładę nacisk na autentyczność, pasję i refleksję w każdej recenzji i analizie. Tutaj każdy tytuł to nie tylko film, lecz wciąż rozkwitająca historia. Zapraszam Was do tej kinematograficznej oazie, gdzie zanurzymy się w oceanie emocji, inspiracji i niekończących się dyskusji. Razem odkryjmy nowe horyzonty kina!

9 Komentarzy

avatar

Bluedreams13

Zawsze się go dobrze ogląda. Uwielbiam wszystko od Zentropa Entertainments
avatar

Madziaifilmy

Arcydzieło. Genialna ekranizacja stworzona przez Zentropa Entertainments
avatar

KamilPatrykDawid

Fascynujący świat przedstawiony w Nimfomanka: Część 2 wciąga od pierwszej minuty, moja ocena to 6.8
avatar

sidney68

Przyjemna rozrywka, która trafia w gusta różnych widzów.
avatar

TonnyMonntana

Ten film zdecydowanie warto obejrzeć. Mimo stosunkowo krótkiego czasu trwania wciąga od początku do końca
avatar

WorldEXC12

Bardzo udany film , który potrafi zająć i zaciekawić przez całe 2h 04m. Jeden z lepszych w swoim gatunku.
avatar

YElov

Mocna historia opowiedziana w zaledwie 2h 04m. Znakomita robota twórców tego filmy.
avatar

TransFormers

Kolejny udany przykład film. Ocena 6.8 nie wzięła się znikąd - Nimfomanka: Część 2 po prostu wciąga.
avatar

schnapsen

Jeśli wahasz się czy obejrzeć Nimfomanka: Część 2, spojrzenie na ocenę 6.8 powinno rozwiać Twoje wątpliwości. Dawaj!